Het ABC Noorderlicht heeft de vierde gouden Schoolkantine Schaal!

Onze school heeft de GOUDEN Gezonde Schoolkantine schaal weer binnen! Hoe edeler het metaal hoe gezonder de schoolkantine. Onze kantine voldoet aan de Richtlijnen Gezondere Kantines. Wij presenteren op een aantrekkelijke en opvallende manier, en helpen daarmee om van de gezonde keuze ook de makkelijke keuze te maken. Dinsdag 16 april is het de Dag van de Gezonde Schoolkantine. Op deze dag om 11 uur komt er iemand van het voedingscentrum langs om aan ons de gouden kantine schaal te overhandigen.

Er zal een fotograaf meekomen om van de schaaloverhandiging een foto te maken en deze foto kan mogelijk voor de social-media-kanalen van het voedingscentrum gebruikt worden.

Na afloop zal de foto op groot formaat naar onze school worden opgestuurd.

Onze dank gaat natuurlijk uit naar onze chef-kantine-kok die onze leerlingen en onszelf van heerlijke en gezonde voedingsmiddelen voorziet! Geweldig!